5.9.2017 / Gösterim Sayısı : 481

Tarım Ailesi Bayramlaştı

#Tarım Ailesi Bayramlaştı
​Bayramlar, milli birliğimizi sağlamanın yanında, yoğun geçen iş hayatı içerisinde bir mola görevi de görmektedir. Manevi duyguların  yoğunluğuyla geçen bir bayram daha sonra ererken daha güçlü yarınlar adına çalışma hayatı devam tüm hızıyla devam etmektedir.
Bayram dönüşü Kurban Bayramı dolayısıyla İl Müdürlüğü Toplantı salonunda gerçekleşen bayramlaşma etkinliğinde günün anlam ve önemine ithafen konuşma yapan İl Müdür Vekili Fahri TETİK;
 "Yoğun geçen çalışma hayatı içerisinde aile, eş dost akraba gibi hayatımızın vazgeçilmez unsurlarını bir nebzede olsa ihmal ediyoruz. Bu bağlamda bayramlar milli birliğin yanında aile birliği açısından da maneviyatı yüksek birleştirici unsur olarak bizlere bir nevi telafi imkanı sunmaktadır. Bu vesileyle bir bayramı da geride bıraktık. Sizlerin de bildiği gibi  kurumumuz ülkemizin stratejik değerleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle dünden daha azimli daha arzulu çalışmalarımızı sürdürerek yarınlar adına üretmeyi sürdürmeliyiz. Özveri, birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak gerçekleştirdiğimiz başarıların katlanarak devam edeceğine olan inancım tamdır. Bu bağlamda her birinize teşekkür ediyorum.  İnşallah birlikte nice bayramları yaşamak ümidiyle hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum" dedi.
İl Müdür Vekili Fahri TETİK'in konuşmasının ardından kurum çalışanları bayramlaşırken akabinde gerçekleştirilen şeker ikramı ve sonrasında çekilen hatıra fotoğrafları andan kalan kareler olarak yerini aldı. 

''